AppleXsoft Mac CD/DVD Recovery

Veri Kurtarma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 16.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma AppleXsoft
AppleXsoft Mac CD/DVD Recovery; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, CD, DVD ve Blu-ray disklerinizden yanlışlıkla silinmiş olan veya hasarlı halde bulunan verilerinizi kurtarmanıza ve geri yüklemenize imkan tanıyan h

AppleXsoft Mac CD/DVD Recovery; Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz, CD, DVD ve Blu-ray disklerinizden yanlışlıkla silinmiş olan veya hasarlı halde bulunan verilerinizi kurtarmanıza ve geri yüklemenize imkan tanıyan harika bir yazılımdır.

Yeniden yazılabilir disklerden kayıp verileri kurtarma yeteneğine sahip olan yazılım oldukça sade ve şık bir arayüz ile birlikte gelmektedir. Bu arayüz üzerinde ihtiyacınız olan araçlara hızlı bir şekilde ulaşabilir ve kayıp verilerinizi kurtararak geri yükleyebilirsiniz.

Hasar görmüş, çizilmiş CD ve DVD'lerinizden verilerinizi kurtaran yazılım sayesinde en sevdiğiniz filmleri, en güzel anlarınızın olduğu videoları veya favori müziklerinizi artık kaybetmeyeceksiniz.

Yazılım; UDF, Joliet, ISO, FAT ve NTFS dahil olmak üzere tüm popüler dosya sistemlerine destek sunmaktadır.

AppleXsoft Mac CD/DVD Recovery indir